slider image

Hakkımızda

Yahyaoğlu Yumurta

Yahyaoğlu Yumurta 1986 yılında “Her zaman taze ve güvenilir gıda sloganıyla” kurulmuştur. Üstün teknoloji, uzmanlaşmış iş gücü, doğallık ve hijyen faktörlerini biraraya getirerek kurmuş olduğumuz tesisimizde tüketicilerimize eksiksiz hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Yahyaoğlu Yumurta olarak üretim tesislerimizde zengin bir protein kaynağı olan yumurtanın her kesimden insanların faydalanması amacı ile var gücümüz ile çalışıyoruz. Kümeslerimizi ve tavuklarımızı veteriner hekim kontrolü altında tutuyor, kümeslerden ambalaj aşamasına kadar tüm süreçte hijyen ve soğuk zincirini konusunda hassasiyetle davranıyoruz.

Misyonumuz

Anne sütünden sonra en değerli besin olarak görülen yumurtayı üstün teknoloji, hijyen ve sağlıklı olarak üretmek; yapılan bu üretim ile yumurta sektöründe saygınlık ve güvenirliği ile bilinen şirketler arasında yer almak.

Vizyonumuz

Gelişmek ve büyümek esasına dayalı olarak ürünlerimize ve hizmetlerimize kattığımız değeri maksimum düzeyde tutarak. Sorunsuz bir üretim ve tüketim zinciri oluşturmaktır.

Kalite Politikamız

En sağlıklı ve lezzetli ürünleri üreterek üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmak, çalışanlarımıza daha rahat ve güvenilir çalışma alanları oluşturarak iş sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarını yerine getirmek en önemli kalite politikamızdır.